Чемпіонат району з волейболу. Перше місце !

AlldoMhL7HEСьогодні відбулося справжнє свято волейболу у нашому районному центрі – Ківерцях.

Проходила фінальна частина Чемпіонату району з волейболу, до якого пробилися команди села Холоневич, Липне, м. Ківерці (ветерани), Колос (м. Ківерці) двома тижнями раніше.

У першому матчі Липне зустрічалося з Ветеранами, де наші сусіди не без проблем виграли і вийшли у фінал змагань, рахунок 2:1.

У наступній зустрічі наші хлопці грали проти Колоса, матч виявився легкою прогулянкою для Холоневич, рахунок 2:0 і путівка у фінал змагань.

У матчі за 3 місце зустрічалися команди з Ківерець, де перемогу святкував Колос (рахунок 2:1). Тим часом на змагання завітали Народний депутат України Ірина Констанкевич і керівництво району. Але всі були в очікуванні фінального матчу, північно-східне дербі району, дві найсильніші команди, друзі у повсякденному житті і закляті суперники на спортивному майданчику…

Матч розпочався, перша партія проходила у напруженій боротьбі, команди показували видовищний волейбол і перемогу святкувала команда села Липне, в наступній партії наші хлопці відразу захопили перевагу у 3 мячі і не підпускали противників до самого кінця, але все ж таки рахунок було зрівняно 24:24, і 2 останні м’ячі були за нами, 26:24.

І третя вирішальна партія, психологічна перевага була на боці Холоневич, яких несамовито підтримували нечисленна делегація вболівальників з нашого села і Наші хлопці не підвели, вони не залишили шансів супернику 15:12.

Ось воно довгоочікуване Перше місце!!! Гра пройшла на одному диханні, обидві команди показали кращий волейбол, але фортуна в цей день була на нашому боці!!!