Екологічна освіта в школах Ківерцівського району

24 листопада 2016 року працівники Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи: Грицюк Юлія, Данилюк Наталія, Семенюк Юлія та Рудік Максим відвідали загальноосвітні школи I-III ст. сіл Берестяни, Холоневичі та Липне.

Незважаючи на те, що ці села є найбільш віддаленими в Ківерцівському районі від райцентру, проте вони не менш важливі для співпраці з парком та екологічною освітою. Метою даного візиту було ознайомлення дітей з роботою природного парку, навчити оберігати природу навколишнього середовища.

Були представлені нові навчальні презентації про ентомуфауну і орхідеї Цуманської пущі, та проведені лекції. Не оминули ми звичайно і гру «Знайди сліди тварин». Діти з захопленням слухали, а в кінці чудово зіграли. В майбутньому будуть непогані слідопити.

Дякуємо за співпрацю директорам, а саме: с. Берестяни – Шульському Миколі Володимировичу, с. Холоневичі – Лебедюку Віталію Васильовичу та с. Липне – Демчуку Олександру Федоровичу та вчителям.

Не оминули ми звичайно в с. Холоневичі зустрічі з донькою упівця Перця – Літвінцовою Лідією Василівною, в якої взяли інтерв’ю про життя батька та родини.

Світлини з події:

Ківерцівський НПП “Цуманська пуща”