Екскурсія до старих будинків

холоневичіЕкскурсія до старих будинків (с.Холоневичі 2010р.) + 40 фото

Вставши рано вранці в суботу, подивившись на вулицю і на градусник, ми вже почали сумніватися в тому, чи іти нам на цю екскурсію, але вже через дві години ми зрозуміли, що тепла квартира і телевізор не змогли б нам дати хоч частину тих відчуттів (природи, чистого повітря та вражень від напіврозвалених старих будинків).

Входячи в хату, ми вже не думали, як це раніше жили без електрики і водопроводу (не кажучи вже про телевізори, інтернет, мобілки і т.д.), нас вже цікавив кожен предмет і деталь інтер’єру. Також ми змогли вибратися на дах та побачили багато старих речей якими люди користувалися в давнину.

Біля будинку є невеликий садок та молодий березник, побачивши старенький напіврозвалений колодязь ми підійшли щоб заглянути до нього і побачили що там дуже багато води на рівні із землею на якій ми стояли (попити з нього води все ж таки ніхто не ризикнув).

Трішки пофотографувавши ми завітали до ще однієї хатинки в іншому місці (вже більш новішої) оглянувши кімнати ми вийшли та почимчикували назад до села, обтрясаючи колоші штанів від якихось жучків.

Світлини з події (40 фото)

Ці та інші фотографії Ви завжди зможете знайти в нашій Фотогалереї