Перший шкільний автобус у цьому році вручили учням Холоневицької школи

5 грудня 2016 року учням ЗОШ І-ІІІст. с. Холоневичі (директор Віталій Лебедюк) вручили новий шкільний автобус. Привітали шкільну громаду перший заступник голови ОДА Світлана Мишковець, начальник обласного управління освіти, науки та молоді ОДА  Людмила Плахотна, заступник керівника апарату районної ради Анатолій Пушкін, керівник апарату районної державної адміністрації Зоя Радюк та начальник районого відділу освіти Микола Грибук.

Автобус придбаний у рамках програми “Шкільний автобус” на умовах спів-фінансування з державного та місцевого бюджетів.  Потреба у забезпеченні навчальних закладів транспортними засобами зумовлена процесом оптимізації шкіл. Як відомо, учбові заклади нині реформують шляхом закриття малокомплектних шкіл та створенням опорних ЗОШ. Щоб довезти діток із віддалених сіл до оптимізованої школи, держава подбала й про оновлення шкільних автопарків. Тому, у зв”язку з закриттям малокомплектної ЗОШ І ст. с. Знамирівка, шкільний автобус отримали Холоневичі, де з 1 вересня уже навчається 20 знамирівських діток. Загалом у навчальному закладі освіту здобувають 150 дітей.

Привітавши школярів, батьків та педагогічний колектив з цією знаковою подієюі очильники області  та району підкреслили, що увага влади до підростаючого покоління дуже важлива, адже головне завдання громади-створити комфортні умови для навчально-виховного процесу школярів.

Вчителі та батьки дякували представникам влади за підтримку шкільної громади і вручили в знак подяки запашний коровай.

Далі шкільне авто освятив місцевий священник.  Учні початкової ланки відразу вирішили випробувати транспорт на міцність.

Ківерцівський районний інформаційний портал

Світлини з події: