Пізнавальна акція “П’ять особливих місць села Холоневичі”

Холоневицький інформаційний обмінник спільно з сайтом holonevychi.org.ua розпочинає фінальне голосування пізнавальної акції-конкурсу П’ЯТЬ ОСОБЛИВИХ МІСЦЬ СЕЛА ХОЛОНЕВИЧІ. Мета даного проекту- показати привабливість і багатоманіття нашого села й довколишніх місць, а також поширення знань про багату історію та неповторну красу нашого краю. Кожне з десяти місць-претендентів, по-своєму чимось цікаве, незвичайне й особливе, але ми пропонуємо вам обрати із них п’ять найбільш гідних. Голосування пройде у п’ять турів, за підсумками кожного з них і буде відібрано п’ять місць-переможців. Кожен тур голосування триватиме 6 днів. Запрошуємо всіх учасників спільноти і відвідувачів інформаційно-розважального сайту села Холоневичі взяти активну участь у наших опитуваннях! Короткі описи з фотоілюстраціями усіх місць-претендентів пізнавальної акції-конкурсу, читайте у рубриці “ПРО СЕЛО.  Особливі місця

Завершився ПЕРШИЙ ТУР фінального голосування пізнавальної акції “П’ЯТЬ ОСОБЛИВИХ МІСЦЬ СЕЛА ХОЛОНЕВИЧІ”, в якому загалом взяло участь 69 людей. Найбільшу кількість голосів у процентному співвідношенні набрав Шкільний ставок з прибережною зоною – 20,3%.

Попереду ще чотири тури голосування і чотири “вакантних” місця у п’ятірці кращих. Сподіваємось на вашу активну участь у наших наступних опитуваннях на стіні ХІО та на сайті.

За підсумками двох попередніх турів до п’ятірки кращих потрапили: Шкільний ставок з прибережною зоною і Церква святих безсрібників Косьми і Даміана.

 

За результатами трьох турів голосування до п’ятірки кращих увійшли:

– Шкільний ставок з прибережною зоною

– Церква святих безсрібників Косьми і Даміана

– Найстаріша будівля села “Панський маєток”.

 

Підбиваємо підсумки ЧЕТВЕРТОГО ТУРУ фінального голосування пізнавальної акції “П’ЯТЬ ОСОБЛИВИХ МІСЦЬ СЕЛА ХОЛОНЕВИЧІ”.
Найбільшу кількість голосів серед 58 людей, які взяли участь у голосуванні, набрала Лісова зона відпочинку “Затишшя” – 27,6%.

 

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ТУР: шість претендентів на одне місце!

У завершальному п’ятому турі фінального голосування  взяло участь 62 людини.Найбільшу кількість голосів було віддано за Урочище Перцева гора – 40,3%.За результатами п’яти турів опитувань (серед десяти місць-претендентів) ми обрали п’ять особливих місць нашого села (за версією відвідувачів спільноти ХІО).

 

Завершилась пізнавальна акція “П’ЯТЬ ОСОБЛИВИХ МІСЦЬ СЕЛА ХОЛОНЕВИЧІ”
організована ХІО спільно з сайтом www.holonevychi.org.ua

Метою даного проекту було показати туристичну привабливість і природне багатоманіття нашого села й довколишніх місць, а також поширити в мережі інформацію про багату історію і неповторну красу холоневицького краю.

Із запропонованих десяти цікавих і неповторних куточків і об’єктів села Холоневичі, до фінальної п’ятірки за підсумками голосування увійшли одна духовна і дві історичні пам’ятки місцевого значення, а також дві рекреаційні зони – улюблені місця відпочинку жителів і гостей нашого села.

У майбутньому подібна акція може стати своєрідною інформаційною базою для розвитку зеленого туризму у Холоневичах.

Дякуємо усім, хто взяв участь у наших опитуваннях!

Читайте ХІО, заходьте на інформаційно-розважальний сайт села – дізнавайтесь про Холоневичі більше!