Футбол

СТОРІНКА ЗНАХОДИТЬСЯ В РОЗРОБЦІ

Футбольна команда села Холоневичі

 

Матчі:

ДАТАМАТЧРЕЗУЛЬТАТСТАТУСТУРНІР
16.10.2015Холоневичі - Липне4:1Проведено
35.10.2015Холоневичі - ДинамоОчікується

 

ІЗ ІСТОРІЇ ХОЛОНЕВИЦЬКОГО ФУТБОЛУ

У Холоневичах грала “ВОЛИНЬ”
Так-так,ви не помилилися: ФК “Волинь” у серпні 1989 року у Холоневичах зіграла товариський матч з місцевою сільською командою.

В той день на сільський стадіон зійшлося чи не все село:від малого до старого (кажуть-що і пів – Липна було). На стадіоні працювали виїздні сільповські автолавки, де продавали все: від солодощів до алкогольних напоїв.

Оскільки матч проходив у час жнив, то тодішній голова колгоспу Гапонюк В.М. (за сприяння якого і відбувся матч) навіть дозволив комбайнерам раніше закінчити роботу в полі, бо за нашу команду грало багато механізаторів.

Не можу назвати склад нашої команди в тому матчі, але в кінці 90-х у Холоневичах була досить сильна команда, за яку, зокрема, виступали:

Романюк М.Д., Случик І.М., Случик А.С., Третяк Ф.І., Третяк М.І., Ясенчук С.Є., Піддубний Г.Ф., Случик С.А., Случик П.М., Корнійчук Д.Я., Случик М.А., Мельник В.О., Лебедюк І.А.
Матч проходив з перемінним успіхом, за невеликої ігрової переваги “Волині” (у складі якої грало 7 гравців основного складу) і завершився з рахунком 5:4 на користь гостей. Хоча наші програли, але цей день став справжнім святом для усього села.

Головним арбітром того пам’ятного матчу був Володимир Третяк, якому висловлюю вдячність за допомогу у створенні замітки.

Офіційний буклет ФК “Волинь” з автографами деяких гравців того історичного матчу.