Крамниця

Після відвідання будь-якого місця на землі, завжди хочеться взяти якусь річ, яка вам буде нагадувати про те місце в якому ви народилися, виросли, були на день народжені чи на весілі у друзів чи просто випадково потрапили туди. Сайт села Холоневичі та Холоневицький інформаціний обмінник зробили так, що річ яка завжди нагадуватиме вам про наше село з’явилася (і не одна, а декілька). Ми пропонуємо вам придбати такі речі:

Магніти на холодильник.

Магніти розроблені на основі визначних місць села та його краєвидів. Можливе виготовлення магнітів, із будь-яким вашим зображенням (вашим особитим фото, фото ваших друзів/однокласників/сім’ї тощо).

Зразки магнітів:

Вартість:

Залежить від розмірів магніту і лежить в межах від 15 до 20 гривень. (якщо потрібні магніти нестандартних розмірів то ціна на них уточнюється окремо). Магніт розміром 10х15 коштує 20 грн, а магніт розміром 7х8 коштує 15 гривень.

 

Прапори:

Пропонуємо великий жовто-блакитний прапор за ціною 55 грн та за ціною 105 грн (залежить від матеріалу з якого він виготовлений).

Flag_of_Ukraine
Пропонуємо великий червоно-чорний прапор за ціною 55 грн та за ціною 105 грн (залежить від матеріалу з якого він виготовлений).

hqdefault

Портрети

Можливо виготовити портрети з будь-якої фотографії. Портрети намальовані олівцем. Ось роботи майстра:

Вартість:

Ціна залежить від розміру портрету та від кількості людей на ньому . Якщо ви бажаєте отримати портрет одразу в рамочці то його ціна буде залежати від того, яку рамку ви оберете. (Рамки узгоджуються окремо)

Безымянный

“Крамниця” не має на меті отримання коштів для власної наживи, а всі отримані кошти підуть на утримання і розвиток сайту села Холоневичі.

Якщо ви хочете придбати якусь річ з асортименту “Крамниці”, то відправляйте своє замовлення сюди:

https://vk.com/uriy_y – Юрій Устимчук
Або на email: Uriy_Y@ukr.net
Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону: 0987534083 – Юрій
Форма і вартість доставки буде узгоджуватися безпосередньо при замовлені. (також є можливість безкоштовної доставки)