Товариський турнір з футболу

12 липня у день Великого свята Петра і Павла в Холоневичах на сільському стадіоні відбувся товариський турнір з футболу за участю ФК “Чорниж”, ФК “Кормин” (Гораймівка), ФК “Липне” і ФК “Холоневичі” (адмін ФК “Чорниж” назвав цей турнір Кубок співдружності – дуже гарна і влучна назва!). Цікавинкою турніру стало те, що всі чотири команди виступають у різних лігах чемпіонатів Маневицького і Ківерцівського районів.


Відразу хочу зауважити, що в майбутньому турнір (Кубок співдружності) за участю цих чотирьох команд має стати традиційним, і буде проводитись почергово на полях усіх команд учасниць.

Результати матчів:

1/2 фіналу:
ФК “Холоневичі” – ФК “Чорниж” – 0:2
ФК “Липне” – “Кормин” (Гораймівка) – 1:1 (по пенальті 4:1)

Матч за 3 місце:
ФК “Холоневичі” – “Кормин” (Гораймівка) – 1:1 (по пенальті 3:4)

Фінал:
ФК “Чорниж” – ФК “Липне” – 1:2

Отож переможцем першого (пробного) турніру на Кубок співдружності став ФК “Липне”. Вітаємо!

Найкрасивіший гол на турнірі фантастичним ударом із-за меж штрафного майданчика у “дев’ятку” забив гравець ФК “Кормин” Олександр Сильмаха (признали всі!).

Найкращим гравцем турніру (неофіційно) визнано воротаря ФК “Липне” Петра Оніщука. Завдяки його “фірмовому” вкиданню аута липненці на останніх хвилинах зрівняли рахунок у матчі з Гораймівкою. Блискуче зіграв Петро і в серії післяматчевих пенальті.

Дякую хлопцям з Липне Чорнижа і Гораймівки, які підтримали ідею і приїхали на турнір, подарувавши вболівальникам кілька годин справжньої насолоди (запекла боротьба, красиві голи, серії післяматчевих пенальті!)

В майбутньому для переможців обов’язково буде перехідний кубок і інші призи, а на пам’ять про перемогу у першому (пробному) турнірі липненцям передамо “почесну грамоту”

Світлини з події:  ( 5 фото)

Холоневицький інформаційний обмінник

ФК “Холоневичі”