Виховний захід «Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній»

Три роки тому ми,українці, відкрили нову сторінку своєї історії. ЇЇ писали усі ми разом – з тривогою у серці за долю держави, праведним гнівом проти злочинної влади, жалобою за героями Небесної сотні. Кінець 2013 року назавжди закарбується на скрижалях історії як початок Революції Гідності.

На честь вшанування цієї події, яка змінила життя українців, їхнє бачення світу і себе у ньому, у ЗОШ I-III ст. с. Холоневичі вчителем історії Ярмолюк О.С. і шкільним бібліотекарем Лебедюк Г.Л. було проведено виховний захід «Тобі, Україно моя ,і перший мій подих, і подих останній».

Усі присутні в залі ще раз пригадали ті хвилюючі миті, які довелось нам пережити у 2013.

Щирі слова ведучих Случика Дмитра і Романюк Іванни супроводжувались демонстрацією на екрані зворушливого відео про ці події.

Ведучі з гордістю згадали нашого земляка, який з перших днів був на майдані – Мерчука Сергія. Вшанували героїв – волинян , імена яких назавжди вписані до славної Небесної Сотні: Тарасюка Івана, Мойсея Василя, Гриневича Едуарда, Бойдовського Сергія.

Ведучі з гордістю зачитали імена наших земляків, які захищали і продовжують захищати нашу Батьківщину від російського агресора на Сході України.

Усі присутні вшанували пам’ять Случика Михайла Андрійовича, який добровольцем пішов на цю війну, на жаль, трагічно загинув.

Неможливо було без сліз слухати вірш «Біль матері», який зворушливо прочитала учениця 11 класу Снітюк Катерина.

Дуже щиро звучали вірші з вуст Случик Марії, Чепелюка Дмитра, Романюка Романа, Гуменюк Анастасії, Грицені Анастасії, Лебедюк Іванни, Вжесінської Каміли, Громик Наталії, Орловської Тетяни, Сахан Лілії, Затірки Вікторії.

Художній керівник Будинку культури Панасюк Л.А., яка завжди тісно співпрацює з нашою школою, неперевершено виконала пісні про героїв Небесної сотні, про героїв, що захищають наше мирне життя на Сході.

На завершення виступу учні 4 класу із запаленими свічками щиро прочитали молитву до Всевишнього за Україну, а всі присутні в залі після цього вшанували пам’ять усіх полеглих українських героїв хвилиною мовчання.

Світлини з події: